ÇAĞATAY AKYOL ile Arp Repertuarı Çalışma ve Yorumlama Teknikleri

Türkiye'nin önde gelen arp sanatçılarından, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası'nın solist arpçısı Çağatay Akyol, repertuar çalışma, yorumlama teknikleri ve sonorite konularını içeren ustalık sınıfı videolarıyla Myopenstage.com'da ▶️ Video 1 ▶️ 1) M. Grandjany / Arabesque 2) A. F. Boieldieu / Harp Concerto ( 1 Bölüm ) Öğrenci : Ceren Çakı Video 2 ▶️ 1) F. J. Aderman / Sonat No 6 2) F. Godefroid / Etude de Concert Öğrenci : Aytan Tankır Yurt içinde birçok orkestrayla sayısız konserler veren Çağatay Akyol, uluslararası alanda da dünyaca ünlü şeflerin yönettiği orkestralarda solist olarak konserlerde yer almıştır. Akyol'un Kalan Müzik'ten çıkan, Lirik Arp ve Blokflüt (2004) ve Cihat Aşkın’la Arp ve Keman (2009) isimli iki albümü vardır. Akyol için müzik yazarı Ahmet Say, "Çalgısının cambazı olan bu fenomen kişilik, müzik yapma bilincinin doruğunu örneklendirdi. Arpına sarıldığı zaman, kulaklarınıza inanamayacaksınız. Tepeden tırnağa müzikçidir ve asıl önemlisi ender rastlanan bir kültürel olgunluğa sahiptir" yorumunda bulunmuştu. '' Hemen Myopenstage.com'a üye olun, online canlı ve arşivden konser, tiyatro, dans, opera performanslarını, temel, orta, ileri seviye ve masterclass enstrüman eğitim videolarını, tablet, bilgisayar, akıllı tv ve cep telefonunuzdan, sınırsız ve engelsiz izleyin...'' ▶️
İnternet bağlantısıyla ONLINE olarak izlenebilir. CD veya DVD olarak verilmemektedir.
5,00 ₺
Bu Bilet İle İzleyebileceğiniz Etkinlikler

ÇAĞATAY AKYOL ile Arp Repertuarı Çalışma ve Yorumlama Teknikleri - 1. Bölüm

02 Nisan 2019 Salı 00:00

Türkiye'nin önde gelen arp sanatçılarından, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası'nın solist arpçısı Çağatay Akyol, repertuar çalışma, yorumlama teknikleri ve sonorite konularını içeren ustalık sınıfı videolarıyla Myopenstage.com'da ▶️ 1) M. Grandjany / Arabesque 2) A. F. Boieldieu / Harp Concerto ( 1 Bölüm ) Öğrenci : Ceren Çakı Yurt içinde birçok orkestrayla sayısız konserler veren Çağatay Akyol, uluslararası alanda da dünyaca ünlü şeflerin yönettiği orkestralarda solist olarak konserlerde yer almıştır. Akyol'un Kalan Müzik'ten çıkan, Lirik Arp ve Blokflüt (2004) ve Cihat Aşkın’la Arp ve Keman (2009) isimli iki albümü vardır. Akyol için müzik yazarı Ahmet Say, "Çalgısının cambazı olan bu fenomen kişilik, müzik yapma bilincinin doruğunu örneklendirdi. Arpına sarıldığı zaman, kulaklarınıza inanamayacaksınız. Tepeden tırnağa müzikçidir ve asıl önemlisi ender rastlanan bir kültürel olgunluğa sahiptir" yorumunda bulunmuştu.

ÇAĞATAY AKYOL ile Arp Repertuarı Çalışma ve Yorumlama Teknikleri - 2. Bölüm

02 Nisan 2019 Salı 00:00

Türkiye'nin önde gelen arp sanatçılarından, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası'nın solist arpçısı Çağatay Akyol, repertuar çalışma, yorumlama teknikleri ve sonorite konularını içeren ustalık sınıfı videolarıyla Myopenstage.com'da ▶️ 1) F. J. Aderman / Sonat No 6 2) F. Godefroid / Etude de Concert Öğrenci : Aytan Tankır Yurt içinde birçok orkestrayla sayısız konserler veren Çağatay Akyol, uluslararası alanda da dünyaca ünlü şeflerin yönettiği orkestralarda solist olarak konserlerde yer almıştır. Akyol'un Kalan Müzik'ten çıkan, Lirik Arp ve Blokflüt (2004) ve Cihat Aşkın’la Arp ve Keman (2009) isimli iki albümü vardır. Akyol için müzik yazarı Ahmet Say, "Çalgısının cambazı olan bu fenomen kişilik, müzik yapma bilincinin doruğunu örneklendirdi. Arpına sarıldığı zaman, kulaklarınıza inanamayacaksınız. Tepeden tırnağa müzikçidir ve asıl önemlisi ender rastlanan bir kültürel olgunluğa sahiptir" yorumunda bulunmuştu.