About Us

"Sınırsız ve Engelsiz" olarak sanatın ortak dilini tüm izleyicilere ulaştırmak için kuruluş sahnemiz , önce sanatçının emeği korumak ve  sanatı toplumun herkesimine ulaştırmayı kendine misyon edinmiştir.

Bireysel ve Kurumsal sanatçıları kendilerini özgürce sahnemizde perfromanslarını icra etmeye , online olarak dünyanın herköşesinde sahne almaya  ve emeklerinin karşılığı ile buluşmaya davet ediyoruz.

My Open Stage,repertuarlarınızın zenginleşmesi ,sanat eğitimi için ilgili tüm engellerin ortadan kalkması ,ustaların öğrenciler ile buluşması ;öğrenci ,profesyonel ve amatör kesimlerin sürekli olarak  faydalanması için tasarlanmiştır.

Bilgisayarınızda,Telefonunuzda,Akıllı Tv 'niz kesintisiz olarak izleme fırsatı bulacağınız "My Open Stage"  sosyal sorumluluk projeleri ile Sanatçının ve Öğrencinin yanında olacaktır.

Sanatsever ailelerin çocuklarını ve genç nesillerin eğitimlerinde yardımcı olmak için platformumuz gelişimini zenginleştirecektir.

Kaliteli prodüksiyonların özenle seçilerek sergilenmesi  insanların  "iyi ve Güzel" olan düşüncelere ulaşmasını sağlamak dileğiyle...